Poselství pro ženskou duši - Miranda Gray

Poselství pro ženskou duši - Miranda Gray

Ženská moudrost pro všechny fáze vašeho cyklu.
379 Kč
: 22071
: skladem (1ks)
: Knihy pro ženy
: OSULE

Tato malá útlá knížečka by neměla chybět v žádné ženské kabelce! Poselství pro ženskou duši jsou souborem poselství a afirmací pro jednotlivé fáze ženského menstruačního cyklu, jež vám ženám pomohou se znovu spojit s vaším ženstvím, bez ohledu na to, ve které fázi se právě nacházíte.

Miranda Gray, autorka populárních knih Rudý měsíc a Cyklická žena, tuto knihu napsala proto, že si uvědomila, že se během měsíce proměňují nejen ženské schopnosti, vlastnosti, způsoby myšlení, vztahování se ke světu a k druhým, chuť k jídlu i chuť se milovat – ale mění se také způsob, jakým se žena napojuje na svou duši, na svou spiritualitu, na Boha, Bohyni či Vesmír, ať už tomu říká jakkoli. Stejně jako všechno ostatní, i způsoby naší ženské spirituality se v průběhu měsíce mění.

Tato kniha vám pomůže znovuobjevit vaše ženství, spojit se s vaší duší a také si každý den jasně uvědomovat, jaké dary vám přináší váš menstruační cyklus.

Kniha obsahuje několik desítek poselství pro každou z jednotlivých fází vašeho cyklu. Čtěte je postupně nebo vybírejte náhodně podle toho, v jaké fázi se právě nacházíte. Poselství vám pokaždé připomenou, jak se můžete spojit s Bohyní uvnitř vás a znovu se naladit sama na sebe, na svou duši a na to, co je pro vás v každé fázi důležité.

Poselství pro ženskou duši jsou v pořadí třetí knihou, kterou kdy Miranda Gray napsala. Nakladatelství OSULE se ji podařilo exkluzivně vydat v roce 2012 v anglickém originále a v roce 2019 vyšla i její česká verze. Kniha je tedy u nás dostupná v českém i v anglickém jazyce a nádherně ji ilustrovala česká grafička Lenka Blažejová.

Bohyně s tebou běží po tvé cestě.
Pověz jí, jaké jsou tvé cíle a tvé touhy.
Co hledáš? O čem sníš?
Směje se radostí nad tím vším,
co budete dělat spolu.

(Dynamická fáze, poselství 7)

Položit dotaz k produktu Poselství pro ženskou duši - Miranda Gray

Podobné produkty