Těhotenské rifle Jožánek

Těhotenské rifle Jožánek

nepostradatelné oblečení těhotné ženy v každé roční době
od 689 Kč990 Kč
: 11381
: Jožánek
VariantaDostupnostCena
Těhotenské rifle Jožánek - 38 skladem (1ks)990 Kč689 Kč

Těhotenské rifle Jožánek jsou ušity z tmavé lehce elastické rifloviny, která je předurčuje k nošení nejen ve volném čase, ale i do práce. 
Džíny nemají žádné seprané efekty apod., jsou jen kontrastně prošité nití v okrové barvě. Toto "klasické" prošití umožňuje kombinovat je se všemi možnými barvami outfitu.

Díky nižšímu položení zadních kapes a jejich ozdobnému prošití mají kalhoty vliv na optické zmenšení pozadí. Naše džíny jsou rovného střihu. Rifle mají střih "pod bříško", lze je tedy nosit po celou dobu těhotenství od úplného začátku a unosíte je i porodu, aniž by někdo poznal, že máte "těhotenské" džíny.
Na jejich pohodlí si možná tak zvyknete, že je pak nebudete chtít vyměnit za svoje staré džíny. Kalhoty mají tvarovaný džínový "pásek" vhodný pro rostoucí bříško. Vzadu je v něm všitá ještě cca 15cm dlouhá guma, díky které se kalhoty natáhnou ještě o dalších cca 6cm, což přispívá k většímu pohodlí i pro velké bříško při pohybu nebo naopak dlouhém sezení. Díky této vychytávce kalhoty využijete úplně po celou dobu těhotenství, stejně jako po porodu. Pod tímto páskem je našitý ještě bavlněný úpletový pás s všitou měkkou 5cm gumou, která má velkou roztažnost a udržuje kalhoty na správném místě, bez ohledu na velikost bříška.

Pokud po zakoupení kalhot Vašemu bříšku guma vadí, pak doporučujeme vyzkoušet větší velikost kalhot, určitě Vám sednou. Kalhoty lze v období těhotenství kombinovat s břišním pásem, který Vás v oblasti beder ještě více zahřeje.

Položit dotaz k produktu Těhotenské rifle Jožánek - 38

Podobné produkty