O nás

Zaměřujeme se na ekologické výrobky a jsme místem přátelským k rodině. Podporujeme maminky na mateřské a zdravotně znevýhodněné.

Najdete u nás:

moderní látkové pleny, šátky, nosítka a doplňky na nošení dětí, přírodní kosmetiku, vybavení pro ekologickou domáckost a ekologickou hygienu, těhotenskou a kojící módu, zdravou výživu včetně zdravého mlsání pro děti, barefoot, široký sortiment hraček, dětské oblečení z biobavlny, konopí a bambusu. Přijďte mezi nás - pravidelně pořádáme kurzy na nejrůznější témata: o výchově, těhotenství, porodu, péči o dítě, zdravém přebalování, zdravém nošení a mnoho dalších.
Aktuální termíny najdete zde

Vaše spokojenost je pro nás prioritou

rádi vám pomůžeme s výběrem zboží, poradíme a to vždy s respektem k potřebám a Vašim přáním. Zastavte se u nás: nakojit, přebalit, pohrát si v dětském koutku.

Co ještě pro vás máme:

  • bezbariérový vstup,
  • bezplatné parkování před prodejnou v oploceném areálu,
  • možnost platit v hotovosti nebo platební kartou,
  • možnost zakoupit dárkové poukazy,
  • možnost vyzvednutí internetových objednávek,
  • půjčovna šátků a nosítek.

Kde nás najdete:

Ostrov pro rodinu
Zámečnická 1151/7, 779 00 Olomouc
Provozovatel: Neobyčejná s.r.o, IČO: 04644972
Odpovědná osoba: Mgr. Šárka Gajdošová

   

Otevírací doba:

Těšíme se od pondělí do pátku 9:00 - 18:00

Spojte se s námi i přes facebook:

www.fb.com/ostrovprorodinu

Jak se k nám dostat:

hromadnou dopravou: tramvaj č. 2, 3, 4, 6 zastávka U sv. Mořice a autobusem č. 11, 14, 15, 17, 18, 19, 22, 29 zastávka Na Střelnici.
autem: prodejna se nachází v centru Olomouce. Na přilehlých ulicích je všude placené parkování, proto využijte bezplatné parkování v našem areálu přímo před prodejnou. Najdete nás u kruhového objezdu ulic Studentská, Na Střelnici, Dobrovského a Zámečnická.