O nás

Tento kouzelný prostor plný zdravých, ekologických věcí a inspirativních kurzů jsme otevřeli už v roce 2016 na první jarní den. Tvoříme zázemí pro rodiny s dětmi, osvětové aktivity a propojujeme komunitu lidí, kterým záleží na sobě, na planetě a celkově se snaží k životu přistupovat vědomě v čemž je podporujeme.

Začtěte se do řádků níže a dozvíte se, jak Ostrov pro rodinu vidí ostatní, čím pro ně je.

Ostrov pro rodinu je pro mě celým svým prostorem, lidmi, vztahy, setkáváním, zázemím, vazbami, spolupracujícími projekty a dosahem, každodenní připomínkou krásného lidství a žití opravdového života ve všech barvách. Miluji zde kombinaci hlubokého lidského přístupu, svobody, zodpovědnosti za společný prostor a tvorbu s praktičností - pro zaměstnance, zákazníky i širší kruhy, které k nám občas zavítají. Raduji se z každého dobrodruha, který připojí ruku k dílu, žasnu nad tvorbou v radosti a lehkosti a přeji každému, aby dokázal pocítit hřejivost tohoto prostoru. Díky za něj majitelům Šárce a Palovi, kteří mu dávají život a směr a díky každému, kdo pomáhá k realizaci všech snů, které se zde rodí a plní. :)
Katy

Ostrov pro rodinu je má srdeční záležitost. Měla jsem to štěstí, že jsem stála u zrodu tohoto příjemného prostoru, který zdaleka není jen obchodem. Pracovala jsem zde několik let a díky tomu jsem si otevřela nové obzory. Šárka s Pavlem vytvořili takové pracovní prostředí, kde vládne přátelská atmosféra, otevřenost a názor každého je důležitý. Oba kladou důraz na to, aby práce nebyla jen prací a zdrojem financí, ale i cestou k osobnímu rozvoji. Díky nim jsem změnila úhel pohledu na různé oblasti života a ve výsledku i sama na sebe. Dalo by se říct, že Ostrov je pro mě takový inkubátor, kde moje duše mohla postupně dozrát a když cítila, že je pevnější, vydala se dál do světa. Jsem vděčná, že existují lidé, kteří vytvářejí taková pracovní místa.
Veru

Pro mě je Ostrov hlavně komunita, společenství lidí na podobné vlně, se kterými se cítím dobře, otevřeně a jsou pro mě zdrojem inspirace. Přináší mi to i možnost svého osobního rozvoje a poznávání sama sebe.
Eva

Ostrov je pro mě srdcová záležitost, protože mi do života při mateřské dovolené, vnesl možnost pracovního úvazku, který jsem v té době moc ráda uvítala. Obohatil mě o nové poznatky a hlavně mi přinesl do života lidi, které nyní pokládám za své nejbližší a toho všeho si nesmírně vážím. Je to přístav a zastavení, kde načerpáte energii z vůní, seminářů nebo úsměvů přítomných…
S láskou a vděčností Iva.

Ostrov pro mě byl a je milým místem, kde jsem strávila kousek svého života jako zaměstnanec a jsem za tu zkušenost velmi ráda. Poznala jsem zde milé lidi jak z řad kolegů, tak z řad zákazníků, prohloubila jsem zde své znalosti zejména přírodní kosmetiky a barefoot obuvi. Měla jsem možnost realizovat se nejen jako prodávající, ale také jsem mohla pustit uzdu své kreativitě, která na Ostrově vždy našla uplatnění, ať už při dekorování prodejny, tak při vylepšování webových stránek. Na čas strávený na Ostrově vzpomínám ráda. Mezi mnou dodnes denně používané stálice z Ostrova jednoznačně patří růžová voda a šípkový olej od Nobilis Tilia, které prospívají pleti v létě i v zimě a pokud na Ostrov někdy zavítáte, určitě je doporučuji vyzkoušet. :-)
Terka

Pokud chcete o nás vědět ještě více začtěte se do článku Filozofie a hodnoty Ostrova pro rodinu nebo nás osobně navštívte