Milí zákazníci, prodejnu máme otevřenou 10 - 13 a 16 - 18 hod. Nově můžete využít rozvoz po Olomouci ZDARMA.
Látková zvířátka pro nejmenší
21. 11. 2019

Látková zvířátka pro nejmenší

Látkové hračky patří mezi nejoblíbenější dárky pro nejmenší. Jsou měkké, barevné, dají se prát a často také plní funkci chrastítka. Jsou tedy v mnoha případech první hračkou, kterou děťátko dostane. Dlouhou dobu jsme pro vás takové hračky objednávali od firmy Šapitó. Tato firma však v minulém roce skončila výrobu. „Šapiťáci“ se však těšili tak velké oblibě, že poptávka po nich nezmizela. Proto jsme se rozhodli najít jiného výrobce. Trvalo to delší dobu, ale povedlo se!
BOHO Green Make-Up zdobí a hýčká české ženy
9. 10. 2019

BOHO Green Make-Up zdobí a hýčká české ženy

Žádné parabeny, žádná chemie. BOHO GREEN Make-Up je značkou certifikované přírodní a organické dekorativní kosmetiky. Prezentuje tak po všech stránkách to nejlepší z přírodní kosmetiky, co si jen můžete dopřát. Líčení s BOHO vás bude bavit i díky krásnému ekodesignu obalů, který podtrhuje poslání značky – přispívat k ochraně naší planety.
Pohled pravdě do očí
28. 5. 2019

Pohled pravdě do očí

Takže když vás někde přehlédnu, nepoznám, neopětuji pohled do očí, neberte si to osobně, jsou to moje limity. Co dodat? Toto téma pro mě není tabu. Pokud se chcete na něco více zeptat nebo mě upozornit na něco, co jsem asi neviděla, bez obav to udělejte. Těším se s vámi na viděnou. :-)
Jak zvládnout nejčastější obavy z nošení dětí
7. 3. 2019

Jak zvládnout nejčastější obavy z nošení dětí

Stále se setkávám s rodiči, kteří mají obavy z nošení dětí v šátku nebo ergonomickém nosítku. Na prvním místě jsou to obavy z teplotního diskomfortu. Zkrátka, že dítěti bude moc zima nebo teplo, a dojde tak k přehřátí nebo podchlazení. Na druhém místě je strach o dítě, zda je v nosítku nebo šátku správně umístěno tzv. v ergonomické poloze. A v neposlední řadě se rodiče trápí otázkou, co když s dítětem upadnu.
Vánoce jinak aneb tradičně netradiční Vánoce
18. 11. 2018

Vánoce jinak aneb tradičně netradiční Vánoce

Příroda nám letos hojně servíruje slunečné a teplé počasí, ačkoliv je už listopad. Nejsou zmatení jen ptáci, kteří odlétají do teplých krajin později, ale jsme zmatení i my, lidé. Aby taky ne, když jsme součástí přírody, na což občas zapomínáme. Téměř nic nenapovídá tomu, že čas pomalu směřuje k prosinci a k Vánocům. Podzim je časem zklidnění po letní aktivitě. Letos se nám však díky počasí toho zklidnění a útlumu zatím moc nedostává. Ladění se na vánoční období je tedy v současné době těžké, ale abychom se vyvarovali předvánočního stresu, můžeme se už nyní zamyslet, co pro nás vlastně Vánoce znamenají a zda k nim nechceme letos přistupovat jinak.
Výbavička šetrná k miminku, přírodě i peněžence
27. 10. 2018

Výbavička šetrná k miminku, přírodě i peněžence

Když se podívám na nejrůznější články a diskuze o výbavičce do porodnice nebo pro miminko, tak mi jde z těch dlouhých seznamů hlava kolem. A když pak slyším od těhotných žen, co vše ještě musí nakoupit a do jakého stresu se dostávají… Uf, opravdu máme zapotřebí se nechat pohlcovat konzumem a vystavovat se stresu?
Vědomé nakupování
6. 9. 2018

Vědomé nakupování

je tématem, nad kterým už dlouho přemýšlím. V posledních týdnech ke mně přišly podněty, které mě vedou k zamyšlení nad tématem vědomého, respektive v naší společnosti spíše nevědomého, nakupování více do hloubky. Doufám, že díky poodhalení některých faktů, úvah a pocitů se stane vaše nakupování více vědomé.

Co z nás jednou bude
28. 6. 2018

Co z nás jednou bude

S koncem školního roku přichází velká dávka hodnocení (vysvědčení, hodnocení prvního půlroku v práci, někde i vyhodnocení pokroků u dětí v MŠ). Přináší to spoustu stresu a obav.

Fungujeme pod vlivem stresu, klademe si otázky "Co z těch dětí bude? Nevyhodí mě z práce?"