Slipové vložky Maxi BIO 20ks ORGANYC

Slipové vložky Maxi BIO 20ks ORGANYC

100% z biobavlny, prodloužené, 2 kapičky
134 Kč
: 22311
: skladem (6ks)
: Organyc

Slipové vložky Organyc Maxi jsou uvnitř i vně vyrobené ze 100% BIO bavlny bělené bez chlóru. Jsou tenoučké, téměř neviditelné - ale můžete se na ně spolehnout. Neskrývají se v nich žádná syntetická vlákna, žádné chemikálie ani žádná parfemace - jednoduše nic, co by mohlo způsobit podráždění. Budete se cítit jako v bavlnce!

Slipové vložky Maxi jsou vhodné pro denní nošení. Oproti Light a Light Plus jsou prodloužené pro extra ochranu. Budete díky nim mít pocit stálé čistoty, ochráníte spodní prádlo a můžete je použít při slabé až střední menstruaci či gynekologických problémech (označení: 2 kapičky).

Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vata či či chemikálie, které způsobují podráždění pokožky a sliznice. K bělení se často používá chlór, což v nich zanechává malé, ale neopominutelné množství toxického dioxinu.

Italská značka Organyc vyrábí první ženskou i dětskou intimní hygienickou řadu výhradně z certifikované, šetrně vypěstované 100% BIO bavlny, která je dokonalým materiálem pro vaši pokožku i intimní partie. 

Vhodné pro denní nošení

  • 100% přírodní materiál
  • 100% rozložitelné v přírodě
  • 20 ks v balení
  • BIO kvalita
  • Certifikace Bio Eco Cosmesi

Položit dotaz k produktu Slipové vložky Maxi BIO 20ks ORGANYC

Podobné produkty