Malá panenka strachu

Malá panenka strachu

39 Kč
: 16098
: na dotaz
: Ostatní hračky
: Fair trade Guatemala

Malé magické panenky strachu a přání pomáhají dětem i dospělým zbavit se všech strachů a plnit jejich tajná přání. Čarovné panenky strachu, nejednomu člověku proběhne mráz po zádech, není však třeba se obávat. Tato milá hračka se používá právě proto, aby jste se strachu zbavili, podobně jako africké voodoo panenky, nebo aby se vám splnilo přání.

Tradice panenek sahá do dávné minulosti. Staří Majové věřili v čarovnou moc těchto panenek splnit člověku jakékoliv přání. Tradičními rituály se panenky zmocnili pro čarodějné účely a poté měla panenka moc lidem pomáhat, radit, věštit, nebo je chránit před zlými duchy. Zní to sice neuvěřitelně, ale funguje to i dnes. Děti milují tyto čarovné panenky, protože jim pomáhají překonat úzkost.

Malé magické panenky jsou ale nejen pro děti, mohou je používat pospělí. Mohou je nosit v peněžence jako talisman, ochranu proti zlodějům a zlým lidem, pověsit si je na zrcátko v autě. Je to také ideální malý dárek, který zaručeně potěší. Malé panenky se úspěšně používají jako psychologická podpora (podobně jako voodoo panenky), která zbaví člověka různých strachů. Bojíte se pavouků? Malá panenka strachu s nimi problém nemá a ráda se bude bát za vás :-)
 
Každá panenka je odlišná. 
Položit dotaz k produktu Malá panenka strachu

Podobné produkty