Svrchní kalhotky Imse Vimse Soft Žabka Doprodej

Svrchní kalhotky Imse Vimse Soft Žabka Doprodej

svrchní prodyšné kalhotky z organické biobavlny s PUL zátěrem
239 Kč
: 5393
: na dotaz
: Imse Vimse
Kalhotky jsou ušité z velmi jemného a lehkého úpletu ze 100% polyesteru s prodyšným nepromokavým polyuretanovým zátěrem na vnitřní straně. Zapínají se na bříšku na široké, trvanlivé a dobře držící suché zipy. Kolem nožiček jsou všité klínky, díky tomu jsou kalhotky v zadečku dostatečně volné, aby nestlačovaly plenu a při tom dobře těsnily. Obvod kalhotek je olemovaný poddajným bílým šikmým proužkem, jen kolem nožiček a vzadu v pase jsou lemy z měkkých a jemných bílých elastických úpletových proužků.
 
Na bříšku jsou kalhotky zdvojené pruhem stejného materiálu, z jakého jsou ušité, tentokrát ale otočeného příjemnější polyesterovou stranou k dítěti. Zbývající vnitřní povrch, kromě lemů, je hladce laminovaný trvanlivým polyuretanem. Tam, kde není vložená plenka, se zátěr dostává do kontaktu s pokožkou dítěte, kromě bříška, kde je polyester. Použité materiály nedráždí pokožku a jsou šetrné k životnímu prostředí.
 
Smyčková část suchého zipu je dostatečně široká a lemy kolem nožiček a v pase jsou hodně pružné, měkké a jemné. To umožňuje kalhotky velmi dobře přizpůsobit tvarům dítěte a dobře utěsnit. Obvykle je možné některé velikosti kalhotek vynechat. V mnoha případech postačí jen tři nebo čtyři velikosti kalhotek na celé plenkové období. Část suchého zipu s háčky je široká a krátká, to omezuje nebezpečí poškrábání miminka.
 
Materiál kalhotek je měkký a poddajný. Kalhotky se snadno oblékají, jsou přizpůsobivé, velmi dobře sedí, jsou lehké a tenké. Také suchý zip je měkký a na bříšku netrčí.
 
Velmi dobře sedí. Vhodné pro většinu plen.
 
Jako všechny kalhotky z polyesteru dobře schnou.
 
Vhodné pleny: Kalhotky jsou dostatečně prostorné i pro objemnější pleny ovíjené kolem boků, ale hodí se i pro vícevrstvé pleny a klasické čtvercové pleny, které vyžadují pevnější uchycení.
 
Velikosti:
S: 5 - 8 kg
M: 7 - 10 kg
L: 9 - 12 kg
XL: 11 - 14 kg
XXL: 13 + kg
Položit dotaz k produktu Svrchní kalhotky IMSE VIMSE Soft žabka DOPRODEJ - SL

Podobné produkty