Malá velká cyklická dívka Sára, DANA SOFIE ŠLANCAROVÁ

Malá velká cyklická dívka Sára, DANA SOFIE ŠLANCAROVÁ

Konečně moderní a cool verze Děvčátek na slovíčko, kterou nebudete číst tajně, ale spolu se svou dcerou!
389 Kč
: 22302
: skladem (3ks)
: Knihy pro děti
: OSULE

INFO PRO MÁMY (A TAKY TÁTY): Pokud jste rodič dospívající dcery, možná si pamatujete knihu Děvčátka, na slovíčko, jež byla jediným zdrojem informací, které jsme v době socialismu měli ohledně tak důležitého tématu (první) menstruace. Doba se naštěstí změnila a informací je dnes dostupných mnohem více. 

Kniha Malá velká cyklická dívka Sára z pera zakladatelky projektu Cyklická žena® Dany-Sofie Šlancarové zaplňuje stále dosti citelnou knižní a informační mezeru: Menstruační cyklus totiž nepředstavuje jen ten jeden týden v měsíci, kdy žena krvácí, ale je to celý měsíc, kdy se žena proměňuje v rámci čtyř dobře odlišitelných fází. Jak tyto fáze vypadají? Jak je žena prožívá? Jak se projevují navenek? A jak je prožívá mladá dívka, která se teprve stává ženou? A jak informace o menstruaci i o všech fázích předat svým dcerám? A proč hraje v této výhradně ženské záležitosti tak důležitou roli i muž/táta?

Příběh dívky Sáry baví velké ženy i ty malé, a dost možná se začte i táta!
 

INFO PRO DCERY: Stá(va)t se dospělou je cool, ale někdy to může být taky trošku únavné, matoucí a náročné – zejména co se týče proměn, které zažívá tvoje tělo i tvoje mysl. Možná se ptáš: Co se to se mnou děje? Jsem to vůbec ještě já? Moje tělo se nějak mění, je to v pořádku? Moje nálady se najednou mění, je to v pořádku? A ta menstruace, co si o ní mám myslet? Jaká bude? Co je normální? A je to fakt jenom ta menstruace, nebo je za tím ještě něco víc? Slyšela jsem, že existují nějaké cyklické fáze, máma má na ledničce cyklický magnet

Tato kniha odpovídá na všechny tyto otázky a prozradí ti ještě mnohem víc. Je to navíc příběh holky ve tvém věku, takže se ti určitě bude líbit a bude tě bavit ho číst!

Knihu vydalo nakladatelství OSULE v roce 2020. Kniha je dostupná v elektronické i tištěné podobě, má 128 stran, nádhernou obálku naší dvorní cyklické grafičky Lenky Blažejové a překrásné a vtipné ilustrace Len H. Böhmové.

Položit dotaz k produktu Malá velká cyklická dívka Sára, DANA SOFIE ŠLANCAROVÁ

Podobné produkty